Filmy,serialy Cz/En ke stažení

Filmy,serialy Cz/En ke stažení

Novinky

Reklama

Homepage

Filmy, serialy (Cz/En), ke stažení zdarma

 

Pokud nás budete chtít kontaktovat pište na ikweb@seznam.cz

!!!!!!!!!PLS NO SPAM!!!!!!!!!

 Za linky  na našem webu nebereme žádnou zodpovědnost, ale  pokud  narazíte na link který je nefunkční prosím napište to do komentářů pod filmem. Děkuji
Soubory na tomto webu nejsou na tomto serveru uloženy,proto za ně nezodpovídáme tim pádem neporušujeme žádný zákon o  autorských  právech,zodpovědnost nese server ze kterého stahujete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na této stránce jsou pouze převzaté linky z jiných servrů.

Na tomto serveru nejsou uloženy žádné soubory které by porušovaly autorská práva. Na našich stránkách není žádný odkaz vedoucí na přímé stažení souboru. Tento server není v žádném případě určen k šíření či downloadu materiálů, ke kterým nemáte legální oprávnění a licenci, proto jej k tomu nepoužívejte. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a žádný ze zde zobrazených textů a odkazů není určen k zpřístupnění či zjednodušení přístupu třetí osoby k neoprávněnému užití autorských děl jedním ze způsobů uvedeným v autorském zákoně. Žádný ze zde zveřejněných textů přímo neodkazuje na autorské dílo jehož síření by mohlo být v rozporu s platnými zákony ČR.

Posledni komentare
20.12.2008 13:03:39: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}